Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Dominika KarpaZobacz wszystkie profile

Dominika Karpa - florystka

Dominika Karpa

Florystka, dyplomowany trener, szkoleniowiec oraz specjalista ds. biznesu i merketingu w sieci. Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej oraz Akademii Florystyki.

Z florystyką związana zawodowo od wielu lat zarówno poprzez współpracę z kilkoma krakowskimi kwiaciarniami i pracowniami florystycznymi, jak i realizowanie własnych projektów dekoratorskich i aranżacyjnych.  W ostatnich latach zaangażowana przede wszystkim w tworzenie kompleksowych opraw florystyczno-dekoratorskich ślubów i wesel, całoroczne dekorowanie kościołów oraz realizowanie indywidualnych projektów z zakresu kreowania pojedynczych elementów aranżacyjnych domów i mieszkań.

Choć jej droga zawodowa od zawsze związana była z tematyką ślubną a swój  początek miała ona podczas obejmowania stanowiska redaktor naczelnej jednego z ogólnopolskich portali branżowych, to jednak zawsze starała się dbać o nieustanne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności z wielu innych dziedzin. To właśnie dzięki tak holistycznemu podejściu do florystyki uwzgledniającym zarówno czynnik ludzki, środowiskowy, jak i biznesowy, jej wiedza i doświadczenie są niezwykle aktualne oraz w pełnym zakresie odpowiadają na potrzeby osób poszukujących swojego miejsca w branży florystycznej oraz sposobu na realizowanie swoich pasji i zamiłowań w życiu codziennym i zawodowym.

Dominika Karpa
5 (100%) 2 votes