Florystyka żałobna

Program warsztatów florystycznych – Florystyka żałobna      

W ramach tej krótkiej formy kursu florystycznego, czyli 8-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 17:00, pokażemy techniki wykonywania najpopularniejszych dekoracji nagrobnych na Wszystkich Świętych. 

Program:

  • florystyka ku pamięci,  
  • dekoracje żałobne z kwiatów żywych,
  • dekoracje żałobne z kwiatów sztucznych.  

Terminy warsztatów – Florystyka żałobna     

Miasto DataCena 

Gdańsk

 

21.10.2023 

09:00 – 17:00

680 zł 

 

Do kogo skierowane są warsztaty florystyczne? 

Krótkie formy kursów florystycznych (warsztaty) skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Materiały warsztatowe  

W trakcie krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Certyfikaty uczestnictwa w warsztatach florystycznych 

Każdy słuchacz krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zapisy na warsztaty florystyczne   

Aby zapisać się na krótkie formy kursów florystycznych (warsztaty) należy kliknąć na wybrany temat, a następnie na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. 
Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematycznych warsztatach florystycznych? Skontaktuj się z nami. Kontakt e-mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73