Florystyka ślubna

Florystyka ślubna – warsztaty florystyczne – program 

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty florystyczne – Florystyka ślubna, które dają unikalną możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od florystycznych ekspertów w tworzeniu efektownych dekoracji ślubnych. W ramach 6-godzinnych warsztatów florystycznych, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 15:00, pokażemy techniki wykonywania nowoczesnych i inspirujących kompozycji ślubnych.   

W programie:

  • bukiety ślubne w stylu boho,   
  • bukiety ślubne w wersji mini, 
  • wianek na głowę Panny Młodej, 
  • kwiatowe dodatki ślubne dla Pana Młodego. 

Florystyka ślubna – dla kogo warsztaty florystyczne? 

Warsztaty florystyczne Florystyka ślubna skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Florystyka ślubna – warsztaty florystyczne – terminy  

Maj 2025 🙂

Florystyka ślubna – warsztaty florystyczne – materiały  

W trakcie warsztatów florystycznych Florystyka ślubna zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Florystyka ślubna – warsztaty florystyczne – certyfikat uczestnictwa 

Każdy uczestnik warsztatów florystycznych Florystyka ślubna otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować. Wzór poniżej:

Florystyka ślubna – warsztaty florystyczne – zapisy

Aby zapisać się na warsztaty florystyczne Florystyka ślubna należy z zakładki TERMINY WSZYSTKICH KURSÓW I WARSZTATÓW wybrać termin warsztatu, a następnie kliknąć na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. Można również kliknąć w jedno ze zdjęć powyżej, które przekieruje bezpośrednio do warsztatu w danym mieście.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematycznych warsztatach florystycznych? Skontaktuj się z nami kontakt e-mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73

Galeria zdjęć z zajęć florystyki ślubnej.