Dekoracje kwiatowe sal na imprezy okolicznościowe

Rośliny wpływają bardzo korzystnie na naszą psychikę, cieszą oczy swoimi barwami, oddziałują na zmysły, dostarczają tlenu, nawilżają powietrze. Nie dziwi więc fakt, że tak chętnie przebywamy w pomieszczeniach, w których umieszczono dekoracje kwiatowe sal. Jeszcze większą mamy motywację do zdobienia pomieszczeń gdy zbliża się termin imprez okolicznościowych.

Dekoracje kwiatowe sal weselnych - stojaki z kwiatami

Oczywiście, każda dekoracja sali powinna być dostosowana do rodzaju imprezy. Inne kompozycje zdobią sale weselne, a inne – imprezy bardziej oficjalne, służbowe. Rodzaj dekoracji zależy też od samego wnętrza; im okazalsze i przestronniejsze jest dane wnętrze, tym więcej możliwości dla florysty czy osoby zajmującej się dekorowaniem pomieszczeń. W nowoczesnych wnętrzach preferuje się prostotę. Ilość i rodzaj dekoracji florystycznych pomieszczeń zależy też od możliwości finansowych zleceniodawcy.

Na naszej stronie internetowej przykładowe dekoracje kwiatowe sal pomieszczeń: dekoracja sali, dekoracja sali z gałęzi i storczyków, czosnek w naczyniu, dekoracja sali z kwiatów róż i hortensji, dekoracja Sali z gladioli, czosnku i ratanu, żółta kompozycja kwiatowa.

Dekoracje kwiatowe sal na imprezy – prace kursantów