Konkurs “Florystyka na milion sposobów”

Akademia Florystyki ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł. Do wygrania bezpłatny kurs florystyki i płatne staże.

konkurs - plakat

Zadanie konkursowe

Zadaniem konkursowym jest napisanie artykułu poradnikowego lub popularnonaukowego z zakresu szeroko rozumianej florystyki. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, duża dowolność wyboru tematu. Oczekujemy kreatywności i oryginalności. Liczy się wszystko, co wam wpadnie do głowy 😉

Wymagania – konieczność dołączenia min. 1 zdjęcia (fotografia, wykres, schemat). Pamiętajcie o prawach autorskich ! Zdjęcia musza należeć do autora lub pochodzić z legalnych, darmowych źródeł. Długość tekstu 3-4,5 tys. Znaków. Forma dowolna.

Cele

Celem konkursu jest umożliwienie zdobycia doświadczenia w tworzeniu tekstów poradnikowych i popularnonaukowych osobom zainteresowanym tematem florystyki. Pragniemy popularyzować ciekawych rozwiązań, nowych pomysłów i innowacji doświadczonych florystów i miłośników.

Dla kogo ?

W konkursie może wziąć udział każdy po ukończeniu 18 roku życia i jest zainteresowany jakąkolwiek dziedziną florystyki.

Zachęcamy do udziału uczniów, studentów i absolwentów szkół i studiów na kierunkach: ogrodnictwo, rolnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo, technika rolnicza i leśna, wszystkich absolwentów kursów Akademii Florystyki, osoby zawodowo związane z florystyką i zainteresowane tym tematem.

Zgłoszenie

Prace konkursowe i formularz zgłoszeniowy (dostępny do pobrania poniżej)  należy przesyłać do 29 maja 2018 r. na adres biuro@kapitalludzki.pl

 

Nagrody

Na zwycięzców czekają:

I miejscebezpłatny udział w kursie florystycznym na wybranym poziomie i w dowolnym mieście oraz staż w Akademii Florystyki o wartości 1000 zł.

Wyróżnienia (2 osoby)staże w Akademii Florystyki o wartości każdy po 1000 zł.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na naszej stronie.

 

Wspierają nas

logo newsello.pl          logo dlastudenta.pl

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy      regulamin konkursu

Rate this post