Kup kurs florystyki w prezencie

Już po raz 2 przygotowaliśmy dla Was możliwość zakupu kursu florystyki na prezent pod choinkę

Przygotowaliśmy dla Was Kartę prezentową na zakup wybranego kursu florystyki w prezencie dla bliskiej osoby, przyjaciela/przyjaciółki czy współpracownicy/współpracownika.

Karta prezentowa dotyczy głównie kursu podstawowego, ale jeśli bliska Ci osoba pracuje już od roku w kwiaciarni lub wcześniej ukończyła już kurs podstawowy (niekoniecznie u nas), to również przygotujemy kartę na kurs zaawansowany.

Jak zamówić Kartę prezentową?

Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i termin kursu i napiszesz do nas na adres biuro@akademiaflorystyki.pl.
W e-mailu podaj nam dla kogo ma zostać przygotowana karta prezentowa oraz rodzaj kursu, jaki chcesz tej osobie wykupić w prezencie.
Przygotujemy dla ciebie spersonalizowaną kartę i wyślemy na email do samodzielnego wydrukowania lub gotową wyślemy pocztą na wskazany adres (przygotowanie karty prezentowej jest bezpłatne).

Jak opłacić Kartę prezentową?

Po pierwsze – wybierasz termin kursu i przesyłasz nam formularz zgłoszeniowy na ten termin – tutaj znajdziesz wszystkie aktualne terminy – TERMINY WSZSTKICH KURSÓW.

Po drugie – wpłacasz na nasze konto 200,00 zł zaliczki (resztę kwoty wpłacisz przed rozpoczęciem kursu) lub całą kwotę 940,00 zł. Pamiętaj, że wystawiamy faktury VAT – zaznacz w formularzu, że chcesz otrzymać fakturę, a na przelewie za kogo opłacasz kurs.

Po trzecie – jeśli osobie obdarowanej nie pasuje wybrany termin, zgłoś nam to jak najszybciej (najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć), a  uzgodnimy nowy termin lub zwrócimy Ci wpłacone pieniądze.

Jak widzisz, samo zamówienie karty nic cię nie kosztuje 🙂

Jeśli zdecydujesz się kupić kurs – koniecznie zapoznaj się z naszym Regulaminem 

A poniżej przedstawiamy przepiękne kompozycje wykonane na jesiennych kursach.

Zapraszamy Akademia Florystyki.

Rate this post