warsztaty florystyczne

16.12- 16.12.2023 Wrocław580 zł

Warsztaty florystyczne – Florystyka Bożego Narodzenia

Kontakt telefoniczny: 71 723 07 47

Kontakt mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Do kogo skierowane są florystyczne warsztaty tematyczne?

Krótkie formy warsztatowe skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Materiały warsztatowe

W trakcie warsztatów zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Program warsztatów

W ramach tej krótkiej formy kursu florystycznego, czyli 8-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 17:00, pokażemy techniki wykonania dwóch najważniejszych kompozycji Bożego Narodzenia, czyli wieńca oraz stroika. Nauczymy także, jak atrakcyjnie – i niewielkim kosztem –  zaaranżować stół świąteczny

Program:

  • stroiki bożonarodzeniowe z różnych materiałów,
  • wieńce bożonarodzeniowe z różnych materiałów,
  • aranżacja stołu świątecznego.

Certyfikaty uczestnictwa

Każdy słuchacz tematycznych warsztatów florystycznych otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zobacz terminy wszystkich kursów