warsztaty florystyczne

23.09- 23.09.2023 Kraków490 zł

Warsztaty florystyczne – Kompozycje w naczyniach i flowerboxy

Kontakt telefoniczny: 12 444 17 41

Kontakt mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Do kogo skierowane są florystyczne warsztaty tematyczne?

Krótkie formy warsztatowe skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Materiały warsztatowe

W trakcie warsztatów zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Program warsztatów

W ramach 8-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 17:00, pokażemy, jak wykonywać kompozycje w naczyniach, dostosowane do okoliczności, stylu i samego pojemnika. Nauczymy także prawidłowego tworzenia flowerboxów.

Program:

  • naczynia wykorzystywane we florystyce,
  • kompozycje w naczyniach w różnych stylach,
  • flowerboxy.

Certyfikaty uczestnictwa

Każdy słuchacz tematycznych warsztatów florystycznych otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zobacz terminy wszystkich kursów