warsztaty florystyczne

27.04- 27.04.2024 Rzeszów380 zł

Warsztaty florystyczne w Rzeszowie – Zrób (sobie) prezent – ukręć wianek!

Kontakt telefoniczny: 17 783 71 67

Kontakt mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Do kogo skierowane są florystyczne warsztaty tematyczne?

Krótkie formy warsztatowe skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Materiały warsztatowe

W trakcie warsztatów zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Program warsztatów

Wyjątkowe warsztaty dla zupełnych amatorów. Fantastyczny pomysł na prezent dla najbliższych, ale także i dla siebie samego, jeśli kwiaty od zawsze w „duszy grają”. W ramach tej krótkiej formy kursu florystycznego, czyli 4-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 13:00, zdradzimy techniki wykonywania najpopularniejszych wianków okolicznościowych.

Program:

  • wianek komunijny,
  • wianek na głowę Panny Młodej,
  • wianek na wieczór panieński,
  • półwianek.

                         florystyka komunijna

Certyfikaty uczestnictwa

Każdy słuchacz tematycznych warsztatów florystycznych otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zobacz terminy wszystkich kursów