Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Sylwia KwiatkowskaZobacz wszystkie profile

Sylwia Kwiatkowska - Mistrz florystyki w Szczecinie

Sylwia Kwiatkowska

Mistrzyni florystyki, magister inżynier ogrodnictwa, absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz Szkoły Małgorzaty Niskiej.

Wykształcenie

Florysta z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Technikum Ogrodnicze oraz studia magisterskie z zakresu ogrodnictwa na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Absolwentka florystyki w szkole Małgorzaty Niskiej. Od 2010 roku posiada tytuł: Mistrz Florystyki.

Doświadczenie

Mistrz florystyki Sylwia Kwiatkowska pracuje w zawodzie florysty od prawie 20 lat. Pracowała w wielu pracowniach florystycznych, obecnie jest właścicielką jednej z kwiaciarni w woj. zachodniopomorskim – „Winnings”.

Brała udział w licznych warsztatach, m.in. u Gregora Lerscha czy we „Flora Academy” – szkolenie „Wiosenne kompozycje”, gdzie sumiennie doskonaliła swoje umiejętności. Ukończyła kurs pedagogiczny dla instruktorów zajęć praktycznych, aby przygotować się do kształcenia zawodowego innych.

Przygotowywała pokazy florystyczne na takich wydarzeniach jak: Flower Fashion Day@Westin, Poznań Gardenia i Pokaz Sekunda & Sieradzan Flora Fashion Show. Posiada bogate doświadczenie w dekoracjach okolicznościowych kościołów (kościół Św. Jerzego i Św. Katarzyny w Goleniowie, kościół w Bolesławcu okolice Goleniowa), w tym także dekoracjach kościoła i ołtarza polowego na uroczystość Koronowania figury Matki Boskiej Fatimskiej w Szczecinie na Osiedlu Kasztanowym, dekoracje kościoła Św. Dominika w Szczecinie i kościoła Zakonu Paulinów w Łukęcinie.

Zasiadała w komisji egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości jako przewodnicząca. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Z Akademią Florystyki współpracuje od roku 2011. Wcześniej prowadziła szkolenia w Ośrodku Kształcenia Ustawicznego czy w innych placówkach edukacyjnych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Interesuje się m.in. rysunkiem i dekorowaniem wnętrz. W wolnym czasie także projektuje i szyje ubrania.

Mistrz florystyki zaprasza na kurs
Sylwia Kwiatkowska
4 (80%) 7 votes