warsztaty florystyczne

27.07- 27.07.2024 Katowice680 zł

Warsztaty florystyczne w Katowicach – Dekoracje stołów weselnych

Kontakt telefoniczny: 32 797 96 77

Kontakt mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Do kogo skierowane są warsztaty florystyczne?

Krótkie formy kursów florystycznych (warsztaty)  skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów, prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni, pracowni florystycznych, a także organizatorów ślubów, czy właścicieli sal weselnych pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i rozwinąć prowadzoną przez siebie działalność.

Materiały warsztatowe

W trakcie krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia.

Program warsztatów florystycznych

W ramach tej krótkiej formy kursu florystycznego, czyli 6-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 15:00, pokażemy techniki wykonywania nowoczesnych i inspirujących kompozycji, które idealnie podkreślą indywidualny i wyjątkowy charakter uroczystości.

Program:

  • cechy dobrej dekoracji stołu,
  • dobór naczyń i kwiatów,
  • rozmieszczenie kompozycji na stole,
  • dodatkowe elementy wystroju stołu,
  • dekoracja stołu Pary Młodej,
  • dekoracje stołów gości.

         

         

Certyfikaty uczestnictwa w warsztatach florystycznych

Każdy słuchacz krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zobacz terminy wszystkich kursów