Florystyka Wielkiej Nocy

Florystyka Wielkiej Nocy – warsztaty florystyczne – program

Warsztaty Florystyka Wielkiej Nocy, to 6-godzinne zajęcia, realizowane w sobotę od godziny 9:00 do 15:00, w ramach których pokażemy techniki wykonania najważniejszych kompozycji Wielkiej Nocy, czyli wianka oraz stroika.  Nauczymy także, jak atrakcyjnie – i niewielkim kosztem –  zaaranżować stół świąteczny.

W programie:

  • stroiki wielkanocne z różnych materiałów,
  • wianki wielkanocne z różnych materiałów,
  • aranżacja stołu świątecznego.

Florystyka Wielkiej Nocy – dla kogo warsztaty florystyczne?

Te wyjątkowe warsztaty skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Każdy, kto kocha kwiaty i pragnie nauczyć się tworzyć coś wyjątkowego, jest mile widziany. Zajęcia będą odbywać się w grupach, co pozwoli nie tylko na zdobycie nowej wiedzy, ale również na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości. Nasze warsztaty to nie tylko nauka praktycznych umiejętności, ale również świetna okazja do relaksu i odprężenia się. Będą doskonałym prezentem dla koleżanki z pracy, przyjaciółki, Mamy lub Babci.

Florystyka Wielkiej Nocy – warsztaty florystyczne – terminy

Terminy już wkrótce 🙂

 

Florystyka Wielkiej Nocy – warsztaty florystyczne – materiały  

W trakcie warsztatów Florystyka Wielkiej Nocy zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Florystyka Wielkiej Nocy – warsztaty florystyczne – certyfikat uczestnictwa

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować. Wzór poniżej:

Florystyka Wielkiej Nocy – warsztaty florystyczne – zapisy

Aby zapisać się na warsztaty należy z zakładki TERMINY WSZYSTKICH KURSÓW I WARSZTATÓW wybrać termin warsztatu, a następnie kliknąć na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. Można również kliknąć w jedno ze zdjęć powyżej, które przekieruje bezpośrednio do warsztatu w danym mieście.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematycznych warsztatach florystycznych? Skontaktuj się z nami kontakt e-mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73