Opinie kursantów

Akademia Florystyki przeszkoliła już ponad 12 000 osób, które z powodzeniem wykorzystują zdobyte na kursie umiejętności, pracując w zawodzie lub zajmując się florystyką hobbystycznie. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych kursantów na temat szkoleń florystycznych prowadzonych przez Akademię. Kurs florystyczny to szansa na nowe umiejętności i kwalifikacje.

Kurs florystyczny – opinie uczestników

Kurs florystyczny jest godny polecenia, a szczególnie polecam zajęcia z panią Kamilą Dziugan – bardzo fachowa wiedza teoretyczna i praktyczna, która jest świetnie przekazana słuchaczom.

Monika Kubik-Sczurek, kurs podstawowy w Krakowie


Jestem bardzo zadowolona z oferowanego kursu. Pozwolił mi zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu florystyki, a także otworzył drzwi do dalszego samorozwoju w tej dziedzinie. Bardzo miła atmosfera, ciekawie prowadzone zajęcia, otwartość prowadzącego i chęć pomocy jest bezcenna. Zawsze można się dopytać, poprosić o radę. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć swoją przygodę z florystyką.

Milena Zwolińska, kurs podstawowy w Łodzi


Świetny kurs, prowadząca pani Barbara Włudarczyk doskonale tłumaczy i pokazuje róże techniki oraz motywuje do pracy. Godziny kursu maksymalnie wykorzystane. Mnóstwo wiedzy, pracy – doskonale.

Joanna, kurs podstawowy w Katowicach


Kurs florystyczny jest rewelacyjny, prowadząca fantastyczna, informacje przekazane w prosty, zrozumiały sposób, na każde pytanie otrzymywałam obszerną informację, bardzo dużo ćwiczeń praktycznych. Pani Basia zawsze służy pomocą, potrafi doradzić, wszystkie osoby bez względu na umiejętności były traktowane jednakowo. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Natalia Ulig, kurs podstawowy w Katowicach


Z czystym sumieniem mogę polecić kurs florystyczny zorganizowany przez Akademię. Florystyką zajmuję się od kilku miesięcy, dlatego jest to dla mnie nowość. Jednak bardzo, ale to bardzo pozytywne nastawienie prowadzącej (pani Barbary Włudarczyk) oraz jej ogrom wiedzy na temat florystyki i innych dziedzin artystycznych przekonał mnie, że jest to coś, co można wykonywać z przyjemnością oraz w przyszłości na tym zarobić. Niesamowite było to, że Pani Basia potrafiła stworzyć cudo z niczego. Dlatego bardzo polecam tę Akademię, a w szczególności prowadzącą – panią Basię.

Ania, kurs podstawowy w Katowicach


Kurs florystyczny prowadzony bardzo ciekawie i obrazowo, upłynął w szybkim czasie. Super zaprezentowane techniki i pomysły. Dużo praktyki i umiarkowana teoria. Prowadząca przemiła, cierpliwa i z gracją zdradzająca nam swoje “tajniki”, dobrze pracująca w zespole. Myślę, że większość z nas spotka się na II stopni.

 Anna Błaut, kurs podstawowy w Katowicach


Kurs florystyczny był spełnieniem moich marzeń. Zobaczyłam w praktyce, jak można wyczarować piękne rzeczy w prosty sposób. Jestem zadowolona z osoby prowadzącej – p. Basi.

Elżbieta Keres, kurs podstawowy w Katowicach


Kurs florystyczny I stopnia wprowadził mnie w ciekawy świat florystyki, obudził we mnie chęć dalszego poszukiwania oraz nauki. Życzliwa pani Basia chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Poznałam ciekawe techniki układania kompozycji. Prowadząca kurs dokładnie tłumaczyła oraz pokazywała techniki, style, a także przekazywała różne ciekawostki.

Aleksandra Krup, kurs podstawowy w Katowicach


Na kursie florystyki panowała przyjemna atmosfera. Zapoznałam się z podstawowymi technikami wiązania kwiatów. Jestem z kursu bardzo zadowolona. Z pewnością wykorzystam to, czego się nauczyłam w przyszłości.

Ewa Palusińska, kurs podstawowy w Katowicach


Jestem bardzo zadowolona z kursu florystycznego. Prowadząca, Pani Anita Rynowicka, wprowadziła przyjazną atmosferę, co pomogło w zdobywaniu wiedzy. Teoria była bardzo ciekawie przedstawiona, uzyskaliśmy mnóstwo wskazówek z życia wziętych. Widać, że prowadząca ma duże doświadczenie w swojej pracy i ma dar przystępnego przekazywania wiedzy. Kurs minął szybko i przyjemnie.

Beata Sulencka, kurs podstawowy w Gdańsku


Podstawowym atutem kursu florystycznego jest prowadząca zajęcia Anita Rynowiecka, która profesjonalnie angażuje i wprowadza uczestników w świat kwiatowych kompozycji.

Izabel Walentynowicz, kurs podstawowy w Gdańsku


Moim zdaniem kurs był przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób. Wykładowca w pełni przekazał swoją wiedzę i umiejętności. Materiał dał możliwość naszej pracy, aby wykorzystać go w maksymalny sposób. Atmosfera podczas zajęć była miła, a uczestnicy zadowoleni. Z miłą chęcią będę uczestniczyć w kursie zaawansowanym.

Agnieszka Kabaj, kurs podstawowy we Wrocławiu


Kurs w Akademii Florystyki okazał się bardzo ciekawy i na pewno przydatny w przyszłości. Dodatkowo atmosfera panująca między wykładowcą i uczestnikami była bardzo radosna. Polecam Akademię Florystyki każdemu, kto chce zgłębić wiedzę na temat roślin oraz miło spędzić czas.

Ewa Dziedzic, kurs podstawowy we Wrocławiu


Bardzo dobrze tłumaczone jest wszystko przez panią Anetę Szeremetę. Zajęcia praktyczne były dobrze zorganizowane, dobór kwiatów doskonały.

Sylwia Szałapata, kurs podstawowy we Wrocławiu


Jestem zadowolona z prowadzącej kurs pani Barbary Włudarczyk. Pani przekazywała nam wiadomości w zrozumiały dla nas sposób. Myślę, że wykorzystam nabyte na kursie wiadomości. Mam tylko zastrzeżenia do Akademii Florystyki odnośnie sprzętu. uważam, że powinna zakupić stojaki do wykonywania bukietów na mikrofonach oraz większą ilość materiałów.

Jolanta Ratajczyk, kurs zaawansowany w Katowicach


Kurs podstawowy w Akademii florystyki jest bardzo interesujący. Duże zaangażowanie ze strony prowadzącej pani Barbary Włudarczyk pozwoliło na to, by był on naprawdę bardzo interesujący, ciekawy i wyjaśniający wiele nurtujących mnie pytań nt. tworzenia wszelkiego rodzaju wiązanek i kompozycji.

Anna Wieczorek, kurs podstawowy w Katowicach


Kurs prowadzony bardzo interesująco. Wykładowca posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu florystyki, dlatego kurs prowadzony był bardzo ciekawie. Prowadząca jest osobą bardzo sympatyczną. Kursantki super dziewczyny, dlatego czas upłynął wszystkim błyskawicznie.

Beata Korkus, kurs podstawowy w Katowicach