Jesienne bukiety na bogato

Jesienne bukiety na bogato – warsztaty florystyczne – program

Warsztaty Jesienne bukiety na bogato, to 4-godzinne zajęcia, realizowane w sobotę od godziny 9:00 do 13:00, w ramach których pokażemy techniki wykonania najpopularniejszego bukietu okolicznościowego, w specjalnej jesiennej odsłonie. Wprowadzimy jesienne barwy i wyjątkowe, dla tej pory roku, dodatki kwiatowe takie, jak: gałązki jarzębiny, trawy, kłosy. 

Jesienne bukiety na bogato – dla kogo warsztaty florystyczne?

Te wyjątkowe warsztaty skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Każdy, kto kocha kwiaty i pragnie nauczyć się tworzyć coś wyjątkowego, jest mile widziany. Zajęcia będą odbywać się w grupach, co pozwoli nie tylko na zdobycie nowej wiedzy, ale również na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości. Nasze warsztaty to nie tylko nauka praktycznych umiejętności, ale również świetna okazja do relaksu i odprężenia się. Będą doskonałym prezentem dla koleżanki z pracy, przyjaciółki, Mamy lub Babci.

Jesienne bukiety na bogato – warsztaty florystyczne – terminy

Terminy już wkrótce – wrzesień 2024 🙂

 

Jesienne bukiety na bogato – warsztaty florystyczne – materiały  

W trakcie warsztatów Jesienne bukiety na bogato zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Jesienne bukiety na bogato – warsztaty florystyczne – certyfikat uczestnictwa

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować. Wzór poniżej:

 

Jesienne bukiety na bogato – warsztaty florystyczne – zapisy

Aby zapisać się na warsztaty należy z zakładki TERMINY WSZYSTKICH KURSÓW I WARSZTATÓW wybrać termin warsztatu, a następnie kliknąć na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. Można również kliknąć w jedno ze zdjęć powyżej, które przekieruje bezpośrednio do warsztatu w danym mieście.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematycznych warsztatach florystycznych? Skontaktuj się z nami kontakt e-mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73