warsztaty florystyczne

18.05- 18.05.2024 Poznań680 zł

Warsztaty florystyczne w Poznaniu – Florystyka ślubna

Kontakt telefoniczny: 61 666 13 26

Kontakt mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Do kogo skierowane są warsztaty florystyczne?

Krótkie formy kursów florystycznych (warsztaty)  skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Materiały warsztatowe

W trakcie krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Program warsztatów florystycznych

W ramach tej krótkiej formy kursu florystycznego, czyli 8-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 17:00, pokażemy techniki wykonywania nowoczesnych i inspirujących kompozycji   ślubnych.

Program:

  • bukiety ślubne na bogato – w stylu boho,
  • bukiety ślubne w wersji mini,
  • wianek na głowę Panny Młodej,
  • kwiatowe dodatki ślubne dla Pana Młodego.

       

   

Certyfikaty uczestnictwa w warsztatach florystycznych

Każdy słuchacz krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zobacz terminy wszystkich kursów