warsztaty florystyczne

10.08- 10.08.2024 Bydgoszcz680 zł

Warsztaty florystyczne w Bydgoszczy – Okolicznościowa dekoracja kościoła

Kontakt telefoniczny: 52 522 20 06

Kontakt mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Do kogo skierowane są warsztaty florystyczne?

Krótkie formy kursów florystycznych (warsztaty)  skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni, pracowni florystycznych, a także siostry zakonne, członków stowarzyszeń i grup parafialnych oraz kół gospodyń wiejskich.

Materiały warsztatowe

W trakcie krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia.

Program warsztatów florystycznych

W ramach tej krótkiej formy kursu florystycznego, czyli 6-godzinnych zajęć, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 15:00, pokażemy techniki wykonywania nowoczesnych i stylowych kompozycji, które idealnie podkreślą wystrój kościoła nie tylko na co dzień, ale i z okazji świąt okolicznościowych czy uroczystych wydarzeń – komunii świętej, ślubu, chrzcin, pogrzebu.

Program:

  • cechy prawidłowej dekoracji kościoła,
  • dobór naczyń i kwiatów,
  • dodatkowe elementy wystroju kościoła,
  • dekoracje ołtarza i prezbiterium,
  • dekoracja nawy głównej.

         

     

Certyfikaty uczestnictwa w warsztatach florystycznych

Każdy słuchacz krótkich form kursów florystycznych (warsztatów) otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zobacz terminy wszystkich kursów