• Marki  - Poszukiwany pracownik do kwiaciarni - Marki

    Data ważności:  30.04.2024

    Kontakt:  vcompanypl@gmail.com

    Telefon: 733671597

    W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy do naszej kwiaciarni Florystę-Sprzedawcę.
    Jesteśmy lokalną kwiaciarnią znajdującą się w Markach (Piłsudskiego, 87, Marki) z bogatą ofertą kwiatową, która ceni sobie kreatywność i zaangażowanie. Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Florysta-Sprzedawca.
    **Co oferujemy?**
    – Stabilne zatrudnienie.
    – Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
    – Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia w dziedzinie florystyki.
    – Przyjazną atmosferę pracy w zespole pasjonatów.
    – grafik pracy pn-pt 13:00-18:00
    Sb 10:00-16:00
    **Czego oczekujemy?**
    – Preferowane Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    – Umiejętności tworzenia kompozycji kwiatowych i dekoracji.
    – Dobrych umiejętności komunikacyjnych i pracy z klientem.
    – Zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności w działaniu.
    – Kreatywności i otwartości na nowe pomysły.
    – Znajomość języka polskiego
    **Zakres obowiązków:**
    – Obsługa klientów i doradztwo w zakresie doboru kwiatów i kompozycji.
    – Przygotowywanie bukietów i aranżacji zgodnie z życzeniami klientów.
    – Dbanie o estetykę i porządek miejsca pracy.
    – Utrzymywanie i zamawianie odpowiednich zapasów kwiatów.
    – Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najlepszej jakości usług.
    Dane do kontaktu: 733671597 – Alina.