• Stanisławów Pierwszy  - Zatrudnię florystkę z doświadczeniem

    Data ważności:  09/30/2023

    Kontakt:  natalia@anna24.pl

    Telefon: +48602438210

    Kwiaciarnia “Anna” Nieporęt zatrudni na pełen etat samodzielną florystkę z doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu kompozycji kwiatowych, dekoracji florystycznych oraz aranżacji roślinnych.
    Oferujemy pracę na niezależnym stanowisku i możliwość współprowadzenia kwiaciarni.
    Poszukujemy zdolnej osoby niebojącej się wyzwań, niezależnej i twórczej. W tej pracy liczy się zmysł estetyczny, pasja, kreatywność oraz pogodne usposobienie.
    W zakres obowiązków wchodzi:
    • obsługa klienta
    • tworzenie kompozycji roślinnych (bukietów, wiązanek, wieńców, dekoracji i inne)
    • wykonywanie dekoracji kwiatowych na zamówienie (florystyka ślubna, okolicznościowa, komunijna, żałobna czy świąteczna)
    • zamawianie towaru, realizowanie zakupów na giełdzie kwiatowej
    • przygotowanie stanowiska pracy
    • pielęgnacja roślin ciętych i doniczkowych
    • dbanie o porządek w kwiaciarni i atrakcyjny wygląd ekspozycji
    Oferujemy:
    • pracę na niezależnym stanowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie 23-24zł/h NETTO (na rękę) w oparciu o umowę o pracę
    • system zmianowy np. 3dni pracy na 1 dzień wolnego ( 09:00- 20:00)