Warsztaty Florystyka Ślubna

Florystyka ślubna – warsztaty florystyczne

Zapraszamy  Cię na niezwykłe warsztaty florystyczne, pt. Florystyka Ślubna, które dają unikalną możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od ekspertów florystyki w tworzeniu efektownych dekoracji ślubnych. W ramach 8-godzinnych warsztatów florystycznych, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 17:00, pokażemy techniki wykonywania nowoczesnych i inspirujących kompozycji   ślubnych.
 
Program warsztatów:
  • bukiety ślubne na bogato – w stylu boho,
  • bukiety ślubne w wersji mini,
  • wianek na głowę Panny Młodej,
  • kwiatowe dodatki ślubne dla Pana Młodego.

 

Florystyka ślubna – miejsca

Kliknij w grafikę, aby zapisać się na kurs 

 

Florystyka ślubna – dla kogo

Warsztaty Florystyka Ślubna skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów kwiatów,  prac manualnych, jak i pracowników kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

 

Materiały warsztatowe

W trakcie warsztatów Florystyka Ślubna zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

 

Certyfikaty uczestnictwa

Każdy uczestnik warsztatów florystycznych otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

 

Florystyka ślubna – zapisy

Aby zapisać się na warsztaty należy z zakładki TERMINY WSZYSTKICH KURSÓW I WARSZTATÓW wybrać termin warsztatu, a następnie kliknąć na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. Możesz również kliknąć w jedno ze zdjęć powyżej, które przekieruje bezpośrednio do warsztatu w danym mieście.
Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. 
Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematycznych warsztatach florystycznych?
Skontaktuj się z nami kontakt e-mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73