Mobilne warsztaty florystyczne

Zamów nas – przyjedziemy!

Wyślij e-mailbiuro@akademiaflorystyki.pl

lub zadzwoń: 42 637-23-73, 784-950-203

Przyjeżdżamy do wszystkich wskazanych przez Państwa miejsc, dostarczamy radość dzieciom oraz dorosłym, zarówno z dużych miast, jak i małych miejscowości. 

Szukasz pomysłu na warsztaty dla dzieci? Nie wiesz, jak zorganizować czas dorosłym na wczasach czy podczas imprezy plenerowej czy firmowej?

Warsztaty florystyczne to najlepszy pomysł na przyjemnie spędzony czas, z dawką praktycznych umiejętności!

Przeprowadzimy warsztaty florystyczne dla zorganizowanych grup uczestników z organizacji lokalnych lub instytucji, we wskazanych miejscach. Dostarczymy radość dzieciom oraz dorosłym, zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. 

Zorganizujemy czas i rozrywkę na imprezach plenerowych, festynach, imprezach lokalnych i samorządowych. Zorganizujemy czas podczas imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. Umilimy gościom pobyt w hotelu, agroturystyce. Dostarczymy uśmiechu, w otoczeniu kwiatów, podczas urodzin czy wieczorów panieńskich.  

Nasze warsztaty to najlepsza forma aktywizacji społecznej. Ucząc się nowych umiejętności, tworzymy lokalne inicjatywy, budujemy międzypokoleniowe sieci wsparcia, poprawiając jakość życia osób w każdym wieku.  

Zapraszamy do współpracy: 

 • samorządy miast i gmin
 • koła gospodyń wiejskich
 • jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej
 • organizacje pracujące z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi
 • gospodarstwa agroturystyczne
 • hotele
 • firmy
 • grupy nieformalne
 • osoby prywatne 

Oferta dla JTS

Organ wykonawczy JTS może nam zlecić realizację zadania publicznego w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Przygotujemy ofertę finansowaną ze środków lokalnych, zgodnie z art. 14 w/w ustawy. Jako że jesteśmy organizacją pozarządową, można nam zlecić realizację zadania publicznego. 

Proponujemy warsztaty 4-godzinne (z dowolnej, wybranej przez Państwa tematyki) dla grupy min. 10 osób (organizator grupy może dołączyć do warsztatów bezpłatnie). Rozliczamy się z Państwem na podstawie faktury VAT, o minimalnej wartości 4800 zł brutto. 

Jaka jest tematyka mobilnych warsztatów florystycznych?

Możemy dostosować ją do Państwa oczekiwań. Proponujemy tematykę z bukietów okolicznościowych, wianków na każdą okazję, kompozycji w naczyniach, florystyki ślubnej, żałobnej oraz florystyki świątecznej. Ogranicza nas jedynie Państwa wyobraźnia 🙂 

Jak długo trwają mobilne warsztaty florystyczne i jak liczna jest grupa?

Standardowo organizujemy czterogodzinne warsztaty dla grup 10 osobowych, ale bez problemu dostosujemy się do Państwa oczekiwań. 

Co przywozimy ze sobą na mobilne warsztaty florystyczne?

Żywe kwiaty, ozdoby, wszelkie dodatki florystyczne, narzędzia i przyjemną atmosferę.

Nasze doświadczenie w  kształceniu florystycznym:

Jesteśmy najbardziej znaną instytucją szkoleniową w Polsce, przygotowującą do pracy w zawodzie florysty. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i warsztatów florystycznych. Przeszkoliliśmy ponad 12 tys. osób z całej Polski. Uczymy przede wszystkim dorosłych, ale z naszych warsztatów korzystają także dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawne i seniorzy. Nasza kadra florystyczna to pasjonaci z doświadczeniem w prowadzeniu działalności florystycznej i edukacyjnej.   

Zamów nas – przyjedziemy!  

Wyślij e-mailbiuro@akademiaflorystyki.pl

lub zadzwoń: 42 637-23-73, 784-950-203

W e-mailu prosimy o podanie:

 • proponowanego terminu warsztatów
 • dokładnej lokalizacji
 • tematyki warsztatów i liczby uczestników
5/5 - (6 votes)