Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent!

Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! – warsztaty florystyczne – program

Te wyjątkowe warsztaty florystyczne Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! przeznaczone są dla zupełnych amatorów. Są fantastycznym pomysłem na prezent dla najbliższych, ale także i dla siebie samego, jeśli kwiaty od zawsze w Ci „duszy grają”. W ramach 4-godzinnych warsztatów będących krótką formą kursu florystycznego, realizowanych w sobotę od godziny 9:00 do 13:00, zdradzimy uczestnikom techniki wykonywania najpopularniejszych wianków okolicznościowych.

W programie:

  • wianek komunijny,
  • wianek na głowę Panny Młodej,
  • wianek na wieczór panieński,
  • półwianek. 

Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! – dla kogo warsztaty florystyczne? 

Te wyjątkowe warsztaty skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Każdy, kto kocha kwiaty i pragnie nauczyć się tworzyć coś wyjątkowego, jest mile widziany. Zajęcia będą odbywać się w grupach, co pozwoli nie tylko na zdobycie nowej wiedzy, ale również na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości. Nasze warsztaty to nie tylko nauka praktycznych umiejętności, ale również świetna okazja do relaksu i odprężenia się. Będą doskonałym prezentem dla koleżanki z pracy, przyjaciółki lub Mamy.

Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! – warsztaty florystyczne – terminy

Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! – warsztaty florystyczne – materiały  

W ramach warsztatów florystycznych Ukręć Wianek – Zrób (sobie) prezent! zapewniamy wszystkie materiały, niezbędne do wykonania kompozycji, czyli kwiaty, dodatki florystyczne oraz narzędzia. Każda z wykonanych przez Państwa prac staje się Państwa własnością.

Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! – warsztaty florystyczne – certyfikat uczestnictwa  

Każdy uczestnik warsztatów florystycznych Ukręć Wianek – Zrób (sobie) prezent! otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa w tygodniu po zakończeniu zajęć, na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować. Wzór poniżej:

Ukręć wianek – Zrób (sobie) prezent! – warsztaty florystyczne – zapisy

Aby zapisać się na warsztaty należy z zakładki TERMINY WSZYSTKICH KURSÓW I WARSZTATÓW wybrać miejsce i termin warsztatu, a następnie kliknąć na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. Można również kliknąć w jedno ze zdjęć powyżej, które przekieruje bezpośrednio do warsztatu w danym mieście.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematycznych warsztatach florystycznych? Skontaktuj się z nami kontakt e-mailowy: biuro@akademiaflorystyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73